Investičné zlato je dlhodobo považované za jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako ochrániť hodnotu financií. Švajčiarske zlaté slitky s hologramom od rafinérie Argor-Heraeus, ktoré distribuuje spoločnosť Zlatovna, predstavujú v tejto oblasti revolúciu. Tieto slitky kombinujú tradičnú hodnotu zlata s modernou technológiou a vysokou úrovňou zabezpečenia.

Unikátna zabezpečovacia technológia Kinebar®

Tieto špeciálne zlaté slitky sú vybavené technológiou Kinebar®, ktorá zabezpečuje nezameniteľnosť a ochranu proti falšovaniu. Kinebar® je patentovaná holografická technika, ktorá sa používa aj pri výrobe bezpečnostných prvkov pre bankovky a cestovné pasy. Vďaka tejto technológii sú slitky Argor-Heraeus jedinečné a zaručene pravé.

Hologram ako záruka pravosti

Hologram, razený priamo do zadnej strany každého investičného zlata slitku, je neoddeliteľnou súčasťou a zaručuje jeho pravosť. Tento bezpečnostný prvok je nemožné odstrániť alebo preniesť na iný slitek, čím sa zvyšuje dôvera a bezpečnosť investície.

Estetická príťažlivosť a finančná hodnota

Okrem bezpečnosti a autentičnosti ponúkajú slitky s hologramom od Argor-Heraeus aj estetickú príťažlivosť. Ich sofistikovaný vzhľad spolu s vysokou finančnou hodnotou zlata robí z nich atraktívnu voľbu pre investorov, ktorí hľadajú spojenie krásy a bezpečnosti.

Prístupná investícia s vysokou garanciou

Pozoruhodné na týchto slitkoch je, že napriek vysokej úrovni zabezpečenia a technologickej inovácie nie sú výrazne drahšie ako bežné zlaté slitky. To robí investičné zlato s hologramom prístupným aj pre širšie spektrum investorov.

Investícia do zlata s hologramom od Argor-Heraeus ponúka nielen finančnú stabilitu, ale aj pokoj v duši vďaka vysokému stupňu zabezpečenia a garancie pravosti. V Českej republike a na Slovensku ponúka tieto vysoko kvalitné produkty spoločnosť Zlatovna, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá spoľahlivú a bezpečnú formu investície.