Pri výbere kancelárie a komerčných priestorov, kde budete vykonávať podnikateľskú činnosť, hrá obrovskú rolu cena za prenájom, lokalita, ale i celkový vzhľad či vybavenie daných priestorov. Ak ste sa aj vy rozhodli nájsť kanceláriu v meste, jednou z najefektívnejších možností je hľadanie na internete. Behom niekoľkých sekúnd si môžete vytipovať vybrané kancelárie a zistiť, či sú vhodné pre účel vášho podnikania, pričom jednou z najväčších výhod je, že kancelárie a komerčné priestory môžete navzájom porovnávať podľa kritérií, ktoré sú pre vás prvoradé.

Farba kancelárie vplýva na našu výkonnosť!

Vedeli ste, že použitá farba v kancelárií ovplyvňuje našu výkonnosť a celkovú náladu? Jednou z najobľúbenejších farieb je prírodná zelená, ktorá pôsobí upokojujúcim, ale i napriek tomu sviežim dojmom. Pomáha nám dlhodobo sa sústrediť, má pozitívny vplyv na produktivitu zamestnancov a ide v podstate o jednu z najčastejších farieb, ktorú môžeme v kancelárií vidieť. Vhodné je, ak zelenú farbu skombinujete s bielou, modrou či žltou, no nevyberajte príliš krikľavé odtiene, ktoré by vás mohli rozptyľovať. Poradňa pre kancelárie je skvelým pomocníkom pri výbere farieb a farebných kombinácií, ktoré pre zamestnancov budú pôsobiť harmonickým dojmom.

Nezabúdajte na čistotu priestorov

Ak hľadáte na prenájom cargo a sklady, tak i v tomto prípade platí, že vzhľad i celkový dizajn ovplyvňujú našu výkonnosť a náladu počas celého dňa. Samozrejme, že v prípade takýchto priestorov neriešime farebné prevedenie či vhodné doplnky, no netreba zabúdať, že čistota a poriadok by mali byť pre vás na prvom mieste, v opačnom prípade vznikne chaos, a to negatívne pôsobí nielen na nás, ale najmä na výsledok práce.

Webový portál www.kancelarie.sk prináša komplexný prehľad kancelárií a skladov, ktorý vám ušetrí množstvo času pri hľadaní. Dajte prednosť bezpečným, ziskovejším a atraktívnejším priestorom vo vami vybranej lokalite a vedzte, že sťahovanie vašej spoločnosti bude hračkou!

 

Obrázok: kancelarie.sk