Atraktívne a odborne navrhnuté plastové okná, ktoré sú dnes súčasťou mnohých slovenských domácností, dodajú vášmu domu trvalú hodnotu. Totiž, unikátne vlastnosti plastu ako takého už nie sú žiadnym tajomstvom, no niektoré vlastnosti plastových okien vás určite milo potešia a zároveň prekvapia.

Nulová údržba!

Pri plastových oknách, ktoré si vyžadujú nulovú energiu na údržbu, nedochádza k odlupovaniu, vyblednutiu, hrdzaveniu či hnilobe. Všetko, čo je potrebné k zachovaniu správnej funkčnosti a životnosti okien, je občasné utretie vlhkou handričkou, prípadne špeciálnym prípravkom určeným práve na starostlivosť o okná.

Dokonalé tesnenie za každého počasia

Aby sa zabezpečila úplná neprítomnosť prievanu, a teda netesnosti, všetky plastové okná Bratislava vyrobené na mieru podľa presných špecifikácií klienta sú navrhnuté a následne inštalované s vysokým dôrazom na dokonalé uchytenie. Prievan, prefukovanie cez škáry či rosenie okien je už dávno minulosťou! Niet teda pochýb o tom, že zle navrhnuté okná sú nevhodnou investíciou – veď kto by chcel okná, ktoré by netesnili, a teda neplnili si svoje základné funkcie, no nie?

Prepracovaný dizajn

Niet pochýb o tom, že plastové okná cena, ale aj plastové dvere vynikajú svojim dizajnovým prevedením, a to za rozumnú cenu! Je totiž len na vás či dáte prednosť jednoduchým farbám alebo siahnete po extravagantnejšom type okien či dverí, ktoré okamžite upútajú pozornosť!

Kvalita od profesionálov

Profesionáli z Inter-okno sú pripravení poskytovať zákazníkom produkty najvyššej kvality a vysoké úrovne služieb s ohľadom na ich prvotriednu spokojnosť. Vysoká kvalita produktov, široká ponuka sortimentu, pozitívne referencie od klientov a priaznivé ceny sú len niektoré prednosti, prečo si vybrať overenú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom i zahraničnom trhu.