Je dobrým zvykom každého podnikateľa, ale aj dobrého zamestnanca, nosiť si so sebou na svoje cesty vizitku. Ako by mala dobrá vizitka vyzerať a kde si môžete vizitky objednať za najlepšie ceny?

Na prvý pohľad len malý papierik, v skutočnosti však výrazný osobný reprezentant. Vizitka by nemala byť vnímaná ako praktický doplnok, formou ktorého dáte inej osobe kontaktné údaje na seba. Vizitka je odrazom vašej osobnosti, vášho prístupu k práci. Predstavte si, že sa zoznámite s novým človekom, dá vám vizitku, no tá bude pokrčená, vytlačená na nekvalitnom papieri, bude celá biela a základným fontom bude na nej vytlačené len meno danej osoby, jeho telefónne číslo a e-mail. Aký budete mať z toho človeka pocit? Pravdepodobne nie veľmi dobrý. Už jeho vizitka naznačuje, že na veciach si nedáva príliš záležať.

Naopak, ak by vám takýto človek dal vizitku vytlačenú na kvalitnom tvrdom papieri, s pekným farebným pozadím a atraktívnym fontom písma, hneď by ste z neho mali lepší pocit. Grafické poňatie vizitky je tak mimoriadne dôležité. Práve preto dáva zmysel nechať tlač vizitiek na overenú a spoľahlivú firmu, napríklad JustPrint tlačiareň.

Vizitky z pohodlia domova

Na to, aby ste si objednali kvalitné vizitky, nemusíte cestovať po celom meste. Výroba vizitiek online je v dnešnej dobe mimoriadne obľúbená a túto službu poskytuje aj tlačiareň JustPrint. Na objednanie si svojej dokonalej vizitky potrebujete len dobrú grafiku, ktorú na vizitke chcete mať. Tú vložíte do príslušného políčka pri zadávaní objednávky, vyberiete si typ papiera, na ktorom chcete mať vizitku vytlačenú, niekoľko základných parametrov a vaša nová vizitka je hotová.

Po zadaní objednávky vám vizitky budú doručené úplne zadarmo. Vďaka bezkonkurenčnému pomeru ceny a kvality si môžete byť istí, že získavate tie najlepšie vizitky pod slnkom. Tak neváhajte a objednajte si ich aj vy ešte dnes!