Ak vaša stará hala prestáva plniť svoj účel a už len čakáte, čím nemilým vás prekvapí, je čas na zmenu. Ak si správne vyberiete, stavba novej haly dokonca vôbec nemusí dlho trvať!

Či už ste podnikateľ alebo „nepodnikateľ“, pokiaľ ste vlastníkom nejakej haly, prípadne dielne, zrejme viete, čo od danej budovy očakávate. V hale možno vykonávate nejakú podnikateľskú činnosť, chodia do nej zákazníci a pred nimi sa predsa musíte dobre prezentovať. Máloktorý podnikateľ, ktorý predáva alebo vyrába nejaký tovar, by dokázal podnikať bez toho, aby mal nejaké priestory, kde môže svoj tovar skladovať. Pokiaľ v hale skladujete nejaký tovar, zrejme od nej očakávate základné veci, ako izoláciu pred vonkajšími vplyvmi, udržiavanie teploty, vlhkosti a podobne. Mnohé firmy sa pri výbere haly rozhodnú pre staršiu halu. Dôvod je jednoduchý – málo ktorý podnik má čas čakať niekoľko mesiacov, kým by sa postavila nová hala. Do starých hál jednoducho za pár dní prenesiete všetok váš tovar a je to. So starými halami sa však spája mnoho problémov. Našťastie, stále tu sú oceľové haly.

Oceľové montované

Čo vlastne také oceľové haly prinášajú? V prvom rade je to veľmi krátky čas výstavby. Príčina skutočne rýchlej montáže je oceľová konštrukcia. Oceľové konštrukcie sú totiž mimoriadne pevné, ale zároveň ľahké. Vďaka nim stačia na výstavbu haly iba dvaja montéri! Ďalšou výhodou, ktorú prinášajú montované haly je ich veľká prispôsobivosť. Keďže sa skladajú z viacerých dielov, diely sú jednoducho prispôsobiteľné prakticky akýmkoľvek požiadavkám. V neposlednom rade poteší aj cena za montované haly, ktorá je pochopiteľne nižšia ako pri stavbe haly inými spôsobmi. Oceľové haly vás odbremenia od starostí so starými halami, získate totiž novú halu, avšak za skutočne krátku dobu. Už stačí len nájsť firmu, ktorá vám oceľovú halu zmontuje, napríklad Frisomat. A nielen to, Frisomat vašu budovu naprojektuje, vyrobí, prispôsobí a následne aj odborne zmontuje. Vy tak prídete o všetky starosti.