Auto ako reklamný nosič nie je ničím netradičným. Ale prečo by sme sa mali sústreďovať iba na exteriér vozidla? Kvalitné praktické autodoplnky dokážu byť perfektnou reklamou pre vašu firmu.

Autom jazdíme všetci a mnoho času v ňom trávia aj naši zákazníci, klienti i obchodní partneri. Pripomínajme sa im každý deň. Vďaka príjemnej vôni v aute, praktickej autonabíjačke či škrabke na ľad. Tieto reklamné predmety budú obdarovaní využívať. Denne sa tak klientovi pripomenieme, a čo naviac, podáme mu obrazne dokonca pomocnú ruku. A to sa cení.

Pre koho sa autodoplnky ako reklamný predmet hodia?

Reklamné predmety v podobe autodoplnkov sú veľmi univerzálne. Nie sú finančne nákladné, hodia sa pre každého vodiča (čo je dnes skoro každý). Dalo by sa povedať, že sú riešením všade tam, kde už tričká a reklamné perá začínajú byť príliš fádnymi.

Aké autodoplnky ako reklamné predmety majú medzi klientmi úspech? Z tých finančne nenáročných sú to už zmienená škrabka na ľad, vôňa do auta, autonabíjačka, alebo držiak na mobil. Luxusnejším reklamným darčekom je napríklad minichladnička. Ďalšími možnosťami sú lekárničky, slnečné clony, náradie, držiaky na navigáciu, tlakomery pneumatík, aj kontrolné merače vzorky pneumatík. U väčšiny reklamných predmetov je možná pomerne veľká variabilita pri voľbe farby predmetu, takže ho ste schopní prispôsobiť aj svojej corporate identity.

Na kvalite záleží

Kvalitné reklamné autodoplnky dodáva firma Sketch. Predáva výhradne firmám. Keďže ide o B2B segment, sú ceny v e-shope uvedené vždy bez DPH. Reklamné predmety, a to aj v podobe autodoplnkov, pre vás spoločnosť zaistí kompletne, teda ako fullservis – od reklamného predmetu až po jeho potlačenie vaším logom. Vo firme vám radi poradia aj s výberom reklamných predmetov pre vašich zákazníkov. Sketch má najširšiu ponuku reklamných predmetov na Slovensku. Ponúka výborné ceny a rýchlu dodávku objednaného tovaru.