Rast cien povinného zmluvného poistenia ovplyvňuje viacero faktorov. Môže to byť zmena limitov krytia PZP, vyššie ceny za opravy vozidiel či za konkrétne diely, najdôležitejšie sú ale základné údaje o vozidle a jeho majiteľovi. Ako si overiť ceny PZP pre rok 2021 a získať prehľad aktualizovaných ponúk?

Online porovnanie má vždy aktualizované ceny PZP!

Aktuálne ceny PZP pre rok 2021 je možné získať jednoducho online, prostredníctvom aplikácie pre porovnanie viacerých ponúk PZP. Porovnanie PZP je garanciou pre získanie poistenia s najnižšou cenou na trhu a najlepšími výhodami. Výsledky vygenerované v aplikácii pre sú prepočítané na základe aktuálnych cenníkov, so započítanými zľavami a bonusmi, ktoré dané poisťovne ponúkajú.

Postup pre porovnanie aktuálnych cien je veľmi jednoduchý. Stačí navštíviť stránku s aplikáciou kalkulačka PZP a zadať EČV vozidla a doplniť základné údaje o vozidle a jeho majiteľovi. Pre jednoduché porovnanie PZP pritom nie je potrebná žiadna registrácia ani vypĺňanie zdĺhavých dotazníkov od viacerých poisťovní. Údaje stačí zadať raz.

Najviac sa porovnanie PZP oplatí keď plánujeme uzatvoriť nové povinné zmluvné poistenie alebo sa blíži výročie zmluvy. Aplikáciu však môžeme použiť kedykoľvek pre jednoduché overenie a zistiť, či naša aktuálna zmluva poskytuje najlepšie možné výhody, alebo sú na trhu výrazne lepšie ponuky.

Uzatvorenie PZP online

Uzatvorenie novej zmluvy PZP online je aktuálne najrýchlejší a najvýhodnejší spôsob pre vybavenie poistky vozidla. Prostredníctvom internetu môžeme jednoducho vybaviť všetky potrebné dokumenty bez potreby návštevy pobočky poisťovne. Poisťovacia karta a ostatné dokumenty sú klientovi odoslané na email a po ich obdržaní môže ihneď vyraziť na cesty.