Preprava tovaru by mala byť nielen spoľahlivá a efektívna, ale aj bezpečná. Je teda dôležité zvoliť si firmu, ktorá poskytuje prepravné služby na tej najvyššej úrovni. Mala by totiž splniť vaše požiadavky a očakávania. Ak sa rozhodujete medzi poskytovateľmi týchto služieb, určite by ste mali poznať Katransport, ktorý je jednotkou na trhu. Toto je 5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať služby práve tejto spoločnosti.

1.  Dlhoročné skúsenosti

Katransport je spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy tovaru. Svoje služby poskytuje už od roku 2008 a môže sa pochváliť hromadou spokojných zákazníkov. Spoľahlivosť si táto firma vybudovala na základe efektívneho manažmentu, kvalitných technológií a tímu, ktorý by jej mohli závidieť aj iní zamestnávatelia.

Katransport sa zaoberá prepravou tovaru rôznych veľkostí a typov. Potrebujete poslať malý balík? Alebo ide o paletový tovar či dokonca nadrozmernú zásielku? Ani v jednom prípade to nebude problém. Vďaka dlhoročným skúsenostiam firmy máte istotu, že tovar bude doručený včas a bezpečne na potrebné miesto.

2.  Medzinárodná preprava

Za zmienku stojí aj to, že Katransport ponúka medzinárodnú prepravu. Tovar a zásielky tak nemusíte posielať len po Slovensku, ale aj po takmer celej Európe. V súčasnosti spoločnosť funguje v 34 krajinách Európy a vy sa nemusíte báť toho, že doručenie tovaru bude trvať dlhé dni. Katransport totiž garantuje doručenie tovaru do 48 – 72 hodín v závislosti od destinácie.

3.  Moderné riešenia

Informačný systém, ktorým spoločnosť disponuje, je ako z budúcnosti. Zákazník vďaka nemu dokáže elektronicky komunikovať s poskytovateľom prepravných služieb, čo vedie k okamžitej výmene informácií. Tento systém tiež umožňuje sledovanie stavu zásielky.

Výnimkou však nie je ani sledovanie polohy vozidla a rýchle riešenie krízových situácií. V prípade neočakávaných udalostí je firma Katransport pripravená poslať na miesto náhradné vozidlo, aby bol tovar doručený do cieľa v čo najkratšom čase.

4.  Bezpečnosť a starostlivosť o tovar

Ako je už uvedené vyššie, jedným z najdôležitejších aspektov prepravy tovaru je bezpečnosť. Spoločnosť Katransport dodržiava bezpečnostné normy a predpisy, no tiež investuje do kvalitných opatrení, aby sa postarala o bezpečnosť tovaru počas celej prepravy.

5.  Proklientský prístup

Posledným dôvodom, ktorý vás zrejme presvedčí o kvalite služieb Katransportu, je proklientský prístup. Spoločnosť si totiž potrpí na spätnú väzbu a je jedno, či ide o pozitívnu alebo negatívnu.

Vďaka pripomienkam totiž vie, akým smerom sa vybrať a ako pracovať tak, aby to bolo rýchlejšie a efektívnejšie. Pri logistických službách je samozrejmosťou aj 24-hodinová dostupnosť, vďaka ktorej si klienti dokážu overiť stav zásielky

 

 

zdroj: katransport.sk