Obdarovať svojho blízkeho tak, aby darček skutočne spravil radosť, bol aj praktický a nezostal obdarovanému len na ťarchu vie byť náročné. Obzvlášť vyberanie darčeka pre mužských členov rodiny vie poriadne potrápiť – hlavne ak nepatria medzi rybárov, poľovníkov či nadšených športovcov. Je však celkom pravdepodobné, že váš brat, otec či švagor sú motoristi a potešilo by ich niečo z pneu-sortimentu. Samozrejme, darovať darčekový poukaz je tiež cesta, ale čo tak skutočne prekvapiť a kúpiť rovno nové pneumatiky na ich tátoša!

Najprv veľké prekvapenie, potom celé roky radosti

 … to sú tie pravé atribúty správne zvoleného darčeka. Samozrejme, môžete byt odvážny a ako dar vybrať rovno hliníkové disky alebo nové “gumy” prvoradej kvality, nech váš blízky konečne vymení tie staré lacné pneumatiky, ktoré majú najlepšie roky za sebou. V dobrom eshope nájdete vhodný model presne podľa parametrov, ktoré hľadáte. Sťažuje sa na vysokú spotrebu? Hľadajte pneumatiky s nízkym palivovým indexom. Je jazda v jeho aute trápením pre ušné bubienky? Vyberajte model s nízkou hlučnosťou. Letné pneumatiky Matador už má overené, ale chcel by vyskúšať niečo nové? Zvoľte sadu pneumatík renomovaného zahraničného výrobcu.

Ak sa necítite až tak odvážne pri výbere spomedzi množstva modelov pneumatík, môžete vybrať darček z kategórie príslušenstva k nim – napríklad nové snehové reťaze alebo AutoSock systém pre jazdu v snehu. Stratil váš známy na výlete puklice alebo sa stal obeťou sídliskového zlodeja, ktoré si tie jeho prisvojil? Nová sada sa mu isto bude hodiť, stačí vedieť rozmer diskov a poznať jeho vkus – alebo kúpte niečo extravagantné, napríklad nablýskaný pretekársky dizajn puklíc na starší hatchback vášho starého otca. Prikúpte aj bezpečnostné úchyty na puklice a budete mať istotu, že sa z nich bude tešiť ešte niekoľko rokov.