Možno práve zvažujete výstavbu nového domčeka, prípadne rekonštrukciu staršieho. Ak si odborné práce netrúfate zvládnuť svojpomocne, nemáte dostatok času a skúsenosti, k dispozícií sú profesionálne služby stavebnej spoločnosti STAVMAXBB s.r.o., ktorá zariadi všetko potrebné. Stabilitu firmy podčiarkujú bohaté skúsenosti, osobitý prístup k zákazníkom, no aj široký záber pôsobnosti na realitnom a stavebnom trhu. Jej portfólio je mimoriadne pestré, za roky pôsobenia má spoločnosť za sebou niekoľko úspešne dokončených projektov na Slovensku aj v susednom Rakúsku. Nadčasovosť realizovaných stavieb, ich kvalita, ale tiež zákaznícky servis, Vás jednoducho dostanú. Túžite po vlastnom hniezdočku, kde budete môcť konečne rozhodovať za seba? Už viac žiadne zvedavé pohľady svokrovcov, nijaké zvady a rozpaky. Prezrite si aktuálne projekty rodinných domov a dohodnite sa so STAVMAXBB na ďalšom postupe. V kompetencii firmy je aj obstaranie pozemku a zariadenie kolaudácie hotovej stavby. Tento stavebný partner dokáže zabezpečiť bývanie pre každého, a to s prihliadnutím na individuálne potreby a finančné možnosti. Všetky stavby spĺňajú prísne normy a sú navrhované podľa moderných tepelno-technických princípov.

Maximum pre klientovu spokojnosť

Ak hľadáte najoptimálnejšie riešenia pre úsporu energie a nákladov, no tiež sa plánujete pri rekonštrukcii zbaviť vlhkosti v stavebných konštrukciách, mali by ste brať do úvahy celkové zateplenie domu a opravu strechy. V zime sa vďaka tomu zabráni zbytočnému a nadbytočnému úniku tepla, v lete zase dokáže stavba príjemne schladiť, pretože vytvára akúsi prirodzenú klimatizáciu. Po profesionálne odvedených stavebných prácach sa môžete pripraviť i na dôkladné odhlučenie. Celý proces riadi zákazník, spoločnosť hľadá iba vhodný smer, ktorý následne s klientom podrobne konzultuje. Táto firma je tu pre Vás aj v prípade drobných stavebných prác, ako je napríklad renovácia kúpeľne či bytového jadra.

Všetko od A po Z v rukách odborníkov

Výstavba či rekonštrukcia s majstrami po boku bude oveľa dynamickejšia, efektívnejšia a kvalitnejšia. Neváhajte preto k plánovaným prácam privolať spoločnosť STAVMAXBB, ktorá sa postará o všetko vrátane sadrokartónových stien a stropov, elektroinštalačných, vodoinštalačných a kurenárskych postupov až po interiérové vybavenie na mieru. Samozrejmosťou je i pedantné a dôkladne prevedené zateplenie domu. Cena je viac ako prijateľná a bude prispôsobená osobitým požiadavkám. Hľadanie najschodnejších cestičiek, ktoré povedú k maximálnej spokojnosti klienta, je prioritou firmy. Aj domácim majstrom, ktorí si s výstavbou a rekonštrukciou poradia sami, vie STAVMAXBB čo-to ponúknuť. Možno oceníte vypožičanie si kvalitného náradia či lešenia za rovnako priaznivú cenu. Viac o spoločnosti sa môžete dozvedieť aj na jej webovej stránke stavmaxbb.sk. Nebojte sa uľahčiť si život, spolupracujte s flexibilným tímom.

Foto: © [artush] / Dollar Photo Club