V súčasnej dobe sa spoločnosti nezaobídu bez rozmanitého vozového parku, pričom v osobných vozidlách jazdia obchodní zástupcovia a v dodávkach jazdia technici a remeselníci. Či už potrebujete spoľahlivú dodávku alebo reprezentatívnu limuzínu, ponúkajú sa vám dve možnosti financovania. Kúpiť auto za hotové môže byť aj pre veľkú a úspešnú spoločnosť pomerne nákladnou záležitosťou. Najmä ak potrebujete zaobstarať vozidiel viac. Efektívnejším a výhodnejším riešením je operatívny lízing, na ktorého prednosti sa zameriame v nasledujúcich riadkoch.

Operatívny lízing by sa dal zjednodušene charakterizovať ako dlhodobý prenájom vozidla. Prostredníctvom internetovej kalkulačky môžete vypočítať mesačné náklady na lízing, ktoré neurobia dieru do vášho rozpočtu. Investícia do nových vozidiel formou operatívneho lízingu predstavuje menšiu finančnú záťaž, ktorá so sebou nesie ešte ďalšie výhody.

Služby operatívneho lízingu

Operatívnym lízingom optimalizujete náklady na vozový park a výrazne zefektívnite jeho prevádzku. Operatívny lízing zahŕňa nespočetné množstvo služieb, medzi ktoré patria:

  • diaľničné poplatky,
  • náklady na servis a pneuservis,
  • zákonné a havarijné poistenie,
  • cestná daň a poplatok za rádio,
  • nepretržitá asistenčná služba s možnosťou náhradného vozidla na päť dní zadarmo
  • a vedenie elektronickej knihy jázd.

Ak chcete zistiť, koľko budete mesačne platiť za nový vozový park, stačí vyplniť formulár pre podanie online kalkulácie. Neskôr vás odborníci informujú o ponuke operatívneho lízingu pre konkrétny automobil, respektíve pre konkrétne automobily.

V tomto segmente pôsobí profesionálna spoločnosť HERTZ Lease, ktorá vyniká kvalitnými referenciami a dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť poskytujúca operatívny lízing pôsobí v rámci celej Európy, pričom svojim zákazníkom garantuje atraktívne ceny a nadštandardné služby. A pokiaľ plánujete odber väčšieho množstva vozidiel, môžete sa tešiť na zaujímavé zľavy.

 

FOTO: © Stasique / Dollar Photo Club