Vonkajšie aktivity milujeme. Kto má záhradu, ten sa na ňu od jari do konca leta či začiatku jesene doslova odsťahuje. Dnešná doba je síce problematická, kto si ale zriadil home office na záhrade, určite sa nesťažoval. Bez prístrešku je ale nielen práca, ale i len obyčajné posedenie problematické.

Domov zo záhrady nás rýchlo zaženie dážď, pri troške nepozornosti nám naprší do notebooku či nám zmoknú knihy aj mobilný telefón. Dážď vie úplne pokaziť aj záhradnú rodinnú slávnosť – či už ide o svadbu, oslavu narodenín, prípadne stretnutie v kruhu rodiny po niekoľkých rokoch.

Pre pevné prístrešky často na záhrade nemáme vhodné miesto. Naviac, záhrada sa mení. V každej ročnej dobe, dokonca každý týždeň môže byť krásna v inej časti či z iného pohľadu. A práve tam si chceme sadnúť a kochať sa pohľadom. Riešením je mobilný záhradný pavilón. Ide vlastne o kvalitný a dizajnovo veľmi pekný nožnicový stan.

Zázemie na záhrade za pár minút

Nožnicové stany sú veľmi univerzálne a veľmi rýchlo ich postavíte. Nepotrebujete na pomoc ani druhú osobu. Sú z ľahkej hliníkovej konštrukcie, pritom veľmi odolné Vybrať si máte možnosť z niekoľkých farieb. Ponúka ich e-shop Expodom.sk. Veľkou výhodu je, že na rozdiel od iných stanov, k týmto jednoducho dokúpite akékoľvek náhradné diely.

Pomocníci k podnikaniu

Nožnicový stan sa však hodí aj ako predajný stánok či promo stánok. Využijete ho preto aj pre svoje podnikanie. Stan je možné potlačiť reklamou či znakmi corporate identity. Stany sa ponúkajú v niekoľkých veľkostiach, ale je možné ich tiež navzájom spojovať do väčších celkov. Dokážu tak ponúknuť veľmi slušnú plochu pri vysokej stabilite.

Stany sa jednoducho prevážajú. Nepotrebujete žiadny špeciálny automobil. A ako už bolo zmienené, ani montérsku čatu.