Chcete podnikať, ale bránite sa internetu? Nehnevajte sa, ale v tom prípade nemáte veľkú šancu na úspech. Obzvlášť to platí pre firmy alebo predajne, ktorým internetová prítomnosť dokáže navýšiť obrat niekoľkonásobne. Mať len peknú web stránku však ani zďaleka nestačí a pre plné využitie internetového potenciálu je potrebné nasadiť všetky dostupné zbrane. Prvou z nich je reklama na Facebooku, ktorá je síce silným nástrojom, ale úspech stále nezaručuje. Najlepšie zabudujete iste dobrým nápadom, originalitou a jasným odkazom. Pokiaľ sa v tejto sfére necítite úplne doma, zverte svoju reklamu do rúk skúseného a úspešného tímu OnlineToro, pre ktorý je internetový marketing hračkou.

Služby na mieru

Webová stránka, ktorá je dizajnovo čistá, prehľadná a intuitívna dokáže osloviť väčšie množstvo ľudí, ako neorganizované množstvo textu a neprehľadné možnosti. Klienti vždy ocenia jednoduchosť ovládania a ako obzvlášť vhodné sa javí aj prepojenie na sociálne siete. Prezentovať spoločnosť, firmu alebo predajňu takouto formou nielen priblíži portfolio Vašich produktov mase ľudí, ale tým, že sa vryje do ich pamäti, povzbudí veľkú časť z nich, aby sa k Vám znova vrátili. Dosiahnutie tohto cieľa si ale vyžaduje množstvo ďalších technických úkonov a stratégii. Komplexný balíček služieb tak okrem začiatočnej analýzy zahŕňa aj praktiky ako sú SEO optimalizácia, ktorá zaisťuje prednostné priečky pri internetovom vyhľadávaní, linkbuilding – budovanie spätných odkazov, prípadne platenú reklamu, známu aj pod skratkou PPC (pay-per-click).

Bez dôkladnej analýzy to nepôjde

Bez analýzy prevádzky konkrétneho webu je priam nemožné určiť optimálne úkony na jeho zefektívnenie a nárast počtu potenciálnych návštevníkov. Analýzou sa v tomto prípade rozumie štatistika návštevnosti stránky konkrétnou skupinou ľudí, určitou vekovou kategóriou a zemepisnou oblasťou. Na základe týchto údajov je následné možné nastaviť správne kľúčové slová, ktoré budú atraktívne pre vyhľadávače a tým aj konkrétnu skupinu ľudí. Medzi najsilnejšie online reklamné nástroje patrí bez pochýb Reklama na Google, ktorú využíva na svoju propagáciu snáď každá spoločnosť. Pokiaľ si na komplexnú analýzu Vašej webovej stránky netrúfate, spoľahnite sa na skúsený tím OnlineToro, ktorý ochotne objasní všetky Vaše otázky.

Rýchly rast

Uplatnenie spomínaných nástrojov môže v relatívne krátkej dobe vyšvihnúť Váš web na popredné priečky. Vďaka ich správnemu využitiu nedáte konkurencii žiadnu šancu. Pre skrátenie času sa odporúča aj PPC reklama, ktorá je síce platená, ale generuje najväčší počet reálnych klikov a návštev. Skutočnosť, že za ňu platíte, len umocňuje jej výhody. Facebook reklama, podobne ako je to v prípade Google, má schopnosť osloviť obrovské množstvo ľudí, a to z jednoduchého dôvodu – túto sieť používa až 50% slovenskej populácie v širokom rozpätí vekových kategórii. Atraktivitu tejto formy reklamy Vám priblíži aj skúsený tím marketingových odborníkov OnlineToro, ktorý pomocou týchto nástrojov expresne zvýši návštevnosť Vašej webovej stránky. Neváhajte a využite služby tohto partnera na rýchlu cestu k online úspechu.

Foto: © [richpav] / Dollar Photo Club