Iste ste sa niekedy stretli s tým, že vás zavolali na služobnú cestu alebo ste si chceli dopriať víkend na chate. Čo si zbaliť so sebou, ak sa chystáte iba na pár dní? Otvoríte skriňu a vytiahnete kôpku tričiek, dvoje nohavice a jedny topánky, ktoré si najskôr tak či tak vezmete na seba. Vytiahnete zaprášený kufor a všetko doňho naukladáte. Čo ak zistíte, že vám jeho priestor viac vypĺňa vzduch, ako samotné oblečenie? Nemáte na to menšie cestovné tašky? Vtedy zistíte, že by sa vám veľmi hodili.

0008447_cestovni-kufr-dielle-l-01r-70-05_360

Rôzne veľkosti, z ktorých si môžete vybrať nahradia aj kolieskové kufre. Ak nie je batožina príliš ťažká, bez obáv to muži vezmú aj do rúk. Pri cestovaní zaberie na sedadle menej miesta. Takisto nikdy neviete, na akom povrchu sa ocitnete. Maličké kolieska, ktoré si nevieme vynachváliť na hladkej dlažbe na letisku sú niečo úplne iné, ako kamienková dlažba pri chate. Po nej vám budú kolieska chodiť len veľmi ťažko. Nakoniec môžete byť radi, ak vám zostanú celé a budú sa aj po zdolaní takejto cesty točiť poriadne. Radi by ste ho potom zobrali do ruky? To asi ťažko. Na druhej strane, menšiu cestovnú tašku, do ktorej vám hravo vojde menej oblečenia vezmete do ruky veľmi pohodlne. Nebojte sa, že vám drsné rúčky vytvoria otlaky na dlani. Stačí zapnúť krytku so suchým zipsom a budú sa vám nosiť veľmi príjemne.

0008752_kosmeticky-kufr-dielle-471-b-02_250

Zvládnu to aj ženy, pre ktoré je batožina často dosť ťažká a musia si pomáhať kolieskami či ťahaním. Ak sa na tým zamyslíte, ideálne je mať doma z každého riešenia balenia a prevozu batožiny. Ľudia dnes cestujú oveľa častejšie a stále na menej dní. Načo so sebou nutne brať celú skriňu len preto, aby sme naplnili prázdny priestor? Radšej niečo menšie a so sebou. Tie najpraktickejšie vaky v rôznych veľkostiach nájdete v našej ponuke. Uvidíte, že cestovanie bude oveľa príjemnejšie.