Blíži sa leto a s ním i horúce dni, ktoré sú často na nevydržanie. S klimatizačným zariadením sa extrémne teploty zaiste znášajú lepšie. V súčasnosti sa nám však klimatizácie nespájajú iba so sezónnym využitím. K dispozícií sú počas celého roka a plnia svoju nezameniteľnú úlohu. V zimných mesiacoch je možné nimi vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu, za čo môže najmä tepelné čerpadlo. V prípade, že zvažujete kúpu podobného systému, pri hľadaní vhodného predajcu sa vám iste zobrazí niekoľko ponúk. Tu si ale treba dávať pozor na neodborníkov a nekvalitné modely. My dnes chceme predstaviť spoločnosť Coller Klima, s ktorou sa žiadnych nástrah obávať nemusíte.

Autorizovaný predajca svetovej značky

Medzi lídrov vo výrobe a predaji klimatizačných zariadení patrí bez pochýb japonská spoločnosť Daikin. Jej produkty sú známe po celom svete, vyrábajú sa vo viac ako 140-tich krajinách a ich história spadá do roku 1924. Firma si dokáže vyrobiť všetky komponenty sama, preto nie je nutné navyšovať náklady o služby ďalších dodávateľov. Coller Klima sa považuje za hrdého predajcu tejto značky na Slovensku. Pokiaľ teda hľadáte kvalitu za výhodnú cenu, potom to bude zaiste Daikin klíma, prípadne iné zariadenie z jej radov.

Bezkonkurenčné systémy

Na trhu klimatizačných systémov a vzduchotechniky dominujú tri modely od spoločnosti Daikin. Už nejaký čas sa považujú za bezkonkurenčné, a teda aj mimoriadne spoľahlivé. Ide o produkty, ktoré takpovediac predbehli svoju dobu, a preto sú vhodné i pre náročného klienta. Za svetovú jednotku vo vykurovaní sa považuje systém Altherma. V súčasnosti si ho zamilovali najmä majitelia nízkoenergetických domov a novostavieb, pretože dokáže výrazne ušetriť náklady na energie. Toto zariadenie saje exteriérový vzduch a v systéme ho premieňa na teplú vodu. Očarujúco elegantná klimatizačná jednotka Emura sa zase vryla do priazne klientov vďaka svojej funkčnosti. Nielenže chladí, ale tiež vetrá a odvlhčuje, a to všetko s maximálnym ohľadom na úsporu energie. Neopakovateľné trio uzatvára systém Ururu Sarara so zabudovanou kombináciou zvlhčovania, odvlhčovania, vetrania a čistenia. Ani jedno z týchto zariadení určite nesklame dôveru, ktorá je do neho vložená.

Program Home C°mfort Expert

Vďaka tomuto programu, ktorý garantuje absolútne domáce pohodlie, si vyberá spoločnosť Daikin svojich partnerov. Cez jej náročné kritéria sa prepracovala aj Coller Klima, čo svedčí o jej profesionalite a serióznosti. Kvalifikovaní pracovníci pobočiek sú pripravení pomôcť s výberom najvhodnejšieho riešenia. Stačí sa spýtať a odpoveď na seba nenechá dlho čakať. Už v priebehu pár dní sa môžete tešiť z nového sofistikovaného zariadenia. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá, založená na diaľkovom ovládaní. Pre jednotku nie je nutné vytvárať špeciálne miesto.

Žite moderne, zdravo a komfortne!

Foto: collerklima.sk