V súčasnej dobe sa veľa spoločností rozhoduje pre nákup ojazdených automobilov, či už osobných či nákladných. No osobné automobily nie sú až tak nákladnou položkou. Čiaru cez rozpočet spôsobujú väčšinou nákladné vozidlá, ktorých obstarávacia cena sa šplhá do astronomických výšin. Ale našťastie existujú špecializované autobazáre výhradne na ojazdenú nákladnú techniku. V slovenských vodách pôsobí napríklad firma AC TIR s.r.o., ktorá sa pýši bohatou ponukou a individuálnym prístupom.

V širokom sortimente ojazdených nákladných vozidiel spoločnosti AC TIR s.r.o. nájdete nákladné automobily všetkého druhu, sklápače, ťahače návesov, prívesy, návesy, stavebné stroje, autobusy a dodávky.

Kvalita je na prvom mieste

Hoci je dopravná a nákladná technika použitá, vyznačuje sa perfektným technickým stavom. V ponuke figurujú známe značky, ako sú Avia, DAF, IFA, Liaz, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Volvo, Tatra a ďalšie.

Autobazár zameraný výhradne na nákladné dopravné prostriedky vyhovie tiež zákazníkom, ktorí potrebujú techniku iba zapožičať. V portfóliu služieb je krátkodobý aj dlhodobý prenájom za atraktívne ceny. A v neposlednom rade môžete požiadať o financovanie, ak nemáte dostatok finančných prostriedkov v hotovosti. Či už si vyberiete nákladný automobil, alebo návesy na predaj, rozhodne nebudete ľutovať. AC TIR s.r.o. má spokojných klientov aj z radu slávnych dopravných firiem.

Vyberiete si z pestrej ponuky služieb

Popri tom, že vám tento profesionál ponúka množstvo vozidiel a prívesov na predaj, vám poskytuje tiež zaujímavé služby. A využiť môžete komisionálneho predaja, možnosti nákupu vozidiel na protiúčet, dovozu vozidiel na objednávku alebo financovanie nákupu. Začnite podnikať v oblasti, ktorá pre vás doteraz bola neznáma kvôli nedostupnosti nákladnej techniky.