V súčasnej dobe stavebníci a investori kladú dôraz predovšetkým na kvalitné výsledky. No dobre odvedená práca je takmer nemožná s nevhodnými a nespoľahlivými nástrojmi. A túto skutočnosti si uvedomujú aj niektorí výrobcovia stavebných pomôcok.

Dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť TEBAU, spol. s.r.o., ktorá sa pýši širokým produktovým portfóliom. Nielenže si potrpí na precíznosti, ale rešpektuje aj moderné trendy a technológie. Spoločnosť sa špecializuje na debniace systémy a súvisiace komponenty. A v neposlednom rade nájdete v ponuke aj lešenárske systémy od renomovanej značky Hünnebeck.

Či už potrebujete dištančné prvky alebo ponorné vibrátory, môžete si výrobok najprv prenajať, až neskôr zakúpiť. Nespornou výhodou je, čím sa zároveň spoločnosť líši od konkurencie, že z predajnej ceny je potom odpočítaný zaplatený prenájom. Ak nemáte dostatok finančnej hotovosti k zakúpeniu stavebnej techniky, potom vám spoločnosť ponúka aj individuálny spôsob financovania. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Vibračná a hladiaca technika

V širokom sortimente narazíte na vibračnú a hladiacu techniku, ktorá slúži na spracovanie betónu. Tieto pomôcky určené na vibrovanie sú od preslávené firmy Lievers, ktorá má v stavebníctve veľký ohlas. Nenahraditeľnou súčasťou arzenálu každého dobrého stavebníka je ponorný vibrátor, s ktorým sa vykonáva zhutňovanie v tesných a úzkych priestoroch vystuženého debnenia. Veľkej popularite sa teší model P14, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a špeciálnym hnacím motorom s výkonom 4 tisíc otáčok za minútu.

Vedľa ponorného vibrátora môžete siahnuť po príložnom vibrátoru, vibračnej lište, vibračnom stolu či ručnom hladidle. Pestrá ponuka uspokojí aj náročného zákazníka. A pokiaľ si nebudete vedieť rady, stačí zavolať na infolinku.

Autorské právo: dsotirov / 123RF Reklamní fotografie