Hľadáte nové auto? Ak preferujete jednoznačne značku Opel, zájdite po radu odborníkov do predajno-technických centier, kde nájdete mnoho nových i ojazdených vozidiel tejto značky, ale tiež rôzne predvádzacie modely a kompletný značkový servis. Opel jednoznačne v posledných rokoch rastie na Slovensku i v ostatných krajinách EÚ, dokonca zreteľne rýchlejšie ako trh. Tak prečo túto obľúbenú značku nezískať pre seba a pre svoju rodinu?

Pokiaľ teda chcete mať istotu, že urobíte dobrý obchod a vaše auto vám bude slúžiť dlhé roky, vyberte sa rovno k autorizovanému predajcovi a servisu automobilov tejto značky. Ideálne je, ak má dlhoročné skúsenosti, pobočky po Slovensku, kvalifikovaných a spokojných zamestnancov, pracuje s certifikátmi kvality ISO 9001 a dodržiava náročné kvalitatívne štandardy. Jednoducho, urobí všetko pre vašu spokojnosť…

Profesionálny predajca si potrpí na dobrú povesť

Prirodzene, autá na predaj nemusia byť vždy len nové. Predaju ojazdených áut za dobrú cenu sa určite netreba vyhýbať, ak chcete čo-to ušetriť. Ak dobre vyberiete, bude vám slúžiť tak dlho ako nové. Nižšia cena býva spravidla rozhodujúcim kritériom. Dobre sa zamyslite, čo vlastne od jazdeného auta očakávate. V prvom rade by ste si mali v takom prípade zistiť, či vás predajca nezavádza s uvedenými kilometrami. Kontrola vozidla je najzákladnejším kameňom vašej budúcej spokojnosti. Skontrolujte všetko dvakrát, nenechajte nič na náhodu. Asi najväčšiu istotu dáva kúpa ojazdeného vozidla od oficiálneho predajcu danej značky, ktorý ho odkúpil od pôvodného majiteľa a skontroloval technický stav. Navyše, môžete ho navštíviť vždy, keď budete potrebovať.

Užívajte si komfort vozidla, administratívu vybavia za vás

Kúpa, ale aj predaj ojazdených áut, býva komfortná aj z toho dôvodu, že predajca vybaví všetky formality ako prepis, poistenie či lízing. Pokiaľ kupujete napríklad ojazdené auto značky Opel, právom očakávate vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Rovnako aj perfektný servis a služby spojené s jeho užívaním. Dôležité je, aby servisní technici všetky vozidlá podrobne skontrolovali a vy ste sa dostali len k najlepším ojazdeným „kúskom“. Prípadne, ak chcete skôr investovať do nového Opla, môžete zvoliť aj skladové vozidlo, ktoré môžete mať hneď po kúpe vo vašej garáži. Veď sami dobre viete, že na internete je ťažké vyhľadať si konkrétny typ, ktorý je okamžite dostupný… Vaše nároky môže splniť aj prevádzacie vozidlo, ktoré má nízky počet najazdených kilometrov, stopercentný technický stav, disponuje vysokou úrovňou výbavy a zaujímavou cenou.

Doprajte si pocit istoty a bezpečnosti, na dlhé roky

Nechali ste sa presvedčiť a chcete mať top auto priamo z výroby, vyrobené podľa vašich požiadaviek? Výhoda nového auta oproti jazdenému je v tom, že si s ním kupujete aj pocit istoty. Prvé štyri roky po kúpe sa môžete spoľahnúť, že vás nenechá v „štichu! a potom ho jednoducho vymeníte za novší typ. Najpredávanejším modelom značky Opel na Slovensku je dlhodobo Astra, ktorá patrí aj k absolútne naj predávanejším modelom svojho segmentu C a získala aj ocenenie Auto roka 2016. Aj kombi verzie v strednej triede od značky Opel sú populárne.

Vlajkovou loďou značky Opel je Opel Insignia, ktorá je športovo elegantná a zároveň naozaj priestranná. Výnimočný pôžitok z jazdy umocnia dôkladné bezpečnostné a komfortné prvky.

Hľadáte niečo, čo bude trendy pre vášho dobrodružného ducha? Tak napríklad siahnite po nových dynamických SUV, kde patrí aj elegantný nový Opel so športovými líniami, špičkovými technológiami na palube, zvýšenou polohou sedadiel s dobrým výhľadom všetkými smermi. Profesionálny predajca vám určite rád vysvetlí, aký model vozidla bude pre vás ten najvýhodnejší. Rozhodnúť sa však musíte sami. Všetko závisí na vašom výbere, vkuse i preferenciách. Ak si vyberiete toho správneho profesionálneho auto-partnera na dlhé roky, nákup auta sa vás stane bezpečnou záležitosťou, bez nemilých prekvapení