Hľadáte špičkové terénne vozidlo, ktoré vám umožní zdolávať aj tie najnáročnejšie prekážky a zároveň vám poskytne maximálne pohodlie a zábavu? Can-Am Traxter je tou správnou voľbou pre vás! Tento robustný stroj s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a bohatou výbavou si získal srdcia jazdcov po celom svete a zaručene si získa aj vás.

Vzhľad, ktorý zaujme a ohúri

Štvorkolka Can-Am Traxter zaujme už na prvý pohľad svojim agresívnym a moderným dizajnom. Robustná konštrukcia a široké pneumatiky dávajú tušiť, že tento stroj je pripravený na akékoľvek dobrodružstvo. LED svetlá vpredu a vzadu zaistia perfektnú viditeľnosť aj v náročných podmienkach.

Pod karosériou sa skrýva niečo ešte viac príťažlivejšie – silný motor. Srdcom Can-Am Traxter je výkonný motor Rotax, dostupný v rôznych variantoch s objemom od 650 do 1000 ccm. Tieto motory ponúkajú úchvatnú silu a krútiaci moment, vďaka ktorým hravo zvládnete aj tie najstrmšie kopce a najnáročnejší terén.

Nákladný priestor i ťažná sila

Štvorkolky Can-Am Traxter sa pýšia priestranným nákladným priestorom, vďaka ktorému môžete prepraviť všetko, čo potrebujete na vaše dobrodružstvo. Nákladný priestor je možné rozšíriť o rôzne doplnky ako napríklad bedne, nosiče a tašky. Nákladná korba je vyklápacia a má nosnosť 540 kg. Can-Am Traxter dokáže ťahať prívesy s hmotnosťou až do 1360 kg. Vďaka tomu je ideálnym pomocníkom na prepravu ťažkých bremien ako dreva, materiálu alebo stavebnej techniky.

Pohodlie a zábava pre jazdca i spolujazdca

Can-Am Traxter ponúka maximálne pohodlie pre šoféra a spolujazdca. Ergonomické sedadlá s nastaviteľnou polohou a odpružená sedačka zaisťujú pohodlnú jazdu aj na dlhých trasách. Štvorkolky can am v tomto modeli majú možnosť krytej kabíny, čím sa štvorkolka stáva vašim spoločníkom počas každého počasia.

Jazda sa stáva ešte viac zábavná pomocou širokej škály doplnkov, ktoré vám spríjemnia jazdu a urobia z nej nezabudnuteľný zážitok. Medzi obľúbené doplnky patria reproduktory s LED svetlami zabudované v streche krytej kabíny, vďaka ktorým si môžete užiť obľúbenú hudbu aj v teréne.

Can-Am Traxter je skrátka bezkonkurenčným vozidlom do terénu, ktoré vám sprostredkuje všetko, čo potrebujete pre dokonalé dobrodružstvo. S týmto strojom zdoláte akúkoľvek prekážku a zažijete maximálnu zábavu. Dokonca je možné vozidlo zostaviť s rôznymi doplnkami a príslušenstvom na tomto odkaze https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.

Autor: Gabriela Kudláčová